Showing 11 result(s) (1301 - 1311 of 1311 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre | Condition![]() |
Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baccara | Single 7" |
|
PB 5526 | 1977 | RCA | Jukebox (Original Smooth Round | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Madonna | Single 7" |
|
W 8881 | 1983 | Sire | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Blondie | Single 7" |
|
2017 | BMG | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Beautiful South, The | Single 7" |
|
GOD 78 | 1992 | Go Discs Ltd | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dylan, Bob | Single 7" |
|
2013 | Columbia | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Daydream Club, The | Single 7" |
|
PPR01VL | 2011 | Pooo Pooo Records | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Others, The | Single 7" |
|
B0050ASZ48 | 2005 | Poptones | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Doors, The | Single 7" |
|
1978 | Rhino | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
Re-Pressing | ![]() |
||
| Hawley, Richard | Single 7" |
|
2015 | Parlophone | Solid | Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Wesley, Fred & The J.B's | Single 7" |
|
PE-632 | 1974 | People | Jukebox (Original Smooth Round | Mint | Black | People Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Brown, James | Single 7" |
|
45-2500 | 1971 | People | Jukebox (Original Smooth Round | Mint | Black | People Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 11 result(s) (1301 - 1311 of 1311 total)