Showing 50 result(s) (351 - 400 of 1311 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code![]() |
Year | Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belle And The Devotions | Single 7" |
|
A 4332 | 1984 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Springfield, Bruce | Single 7" |
|
A 4436 | 1984 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Young, Paul | Single 7" |
|
A 4972 | 1984 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Young, Paul | Single 7" |
|
A 6300 | 1985 | CBS | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Madonna | Single 7" |
|
A 6323 | 1986 | Geffen Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Madonna | Single 7" |
|
A 6585 | 1985 | Geffen Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Bangles, The | Single 7" |
|
A 6796 | 1985 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Europe | Single 7" |
|
A 7127 | 1986 | Epic | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Midler, Bette | Single 7" |
|
A 7820 | 1990 | Atlantic | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sister Sledge | Single 7" |
|
A 9547 | 1985 | Atlantic | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Foreigner | Single 7" |
|
A 9596 | 1984 | Atlantic | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Cher | Single 7" |
|
A-XW107 | 1966 | Silver Spotlight Series | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Silver Spotlight Series Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
Re-Pressing | ![]() |
|
| KC & The Sunshine Band | Single 7" |
|
A3017 | 1982 | Epic | Solid | Excellent | Black | Epic Company Blue | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| KC & The Sunshine Band | Single 7" |
|
A3017 | 1982 | Epic | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Young, Paul & The Family | Single 7" |
|
A3371 | 1983 | CBS | Solid | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Young, Paul | Single 7" |
|
A3585 | 1983 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wham | Single 7" |
|
A3613 | 1983 | Inner Vision Records | Solid | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Young, Paul | Single 7" |
|
A3636 | 1983 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Joel, Billy | Single 7" |
|
A3775 | 1983 | CBS | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Nena | Single 7" |
|
A4074 | 1983 | Epic | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Reo Speedwagon | Single 7" |
|
A4880 | 1984 | Epic | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Williams, Andy | Single 7" |
|
AAG 103 | 1962 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Near Mint | Black | CBS Company Orange And White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| King, Claude | Single 7" |
|
AAG 108 | 1962 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | CBS Company Orange And White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Robbins, Marty | Single 7" |
|
AAG 114 | 1962 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | CBS Company Orange And White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Mathis, Johnny | Single 7" |
|
AAG 124 | 1960 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | CBS Company Orange And White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Lawrence, Steve | Single 7" |
|
AAG 127 | 1962 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | CBS Company Orange And White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dave Brubeck Quartet, The | Single 7" |
|
AAG 129 | 1962 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | None | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dion | Single 7" |
|
AAG 133 | 1963 | CBS | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | CBS Company Sleeve (Orange & White) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hyland, Brian | Single 7" |
|
ABC 4059 | 1962 | ABC Records | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| De Burgh, Chris | Single 7" |
|
AM 331 | 1986 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Del Amitri | Single 7" |
|
AM 536 | 1990 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sting | Single 7" |
|
AM 580 | 1990 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Adams, Bryan | Single 7" |
|
AM 812 | 1991 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Supertramp | Single 7" |
|
AMS 7427 | 1979 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | A&M Company Sleeve (Black & Yellow) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Jones, Quincy | Single 7" |
|
AMS 8140 | 1981 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Police, The | Single 7" |
|
AMS 8194 | 1981 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Gore, Lesley | Single 7" |
|
AMT 1205 | 1963 | Mercury | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | Capitol Company (Black & White) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Plastic Ono Band, The | Single 7" |
|
APPLE 13 | 1969 | Apple | Solid | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Radha Krishna Temple (London) | Single 7" |
|
APPLE 15 | 1969 | Apple | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hopkin, Mary | Single 7" |
|
APPLE 2 | 1968 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hopkin, Mary | Single 7" |
|
APPLE 26 | 1970 | Apple | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
AR0 130 | 1978 | Ariola | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dee, Kiki | Single 7" |
|
AR0 257 | 1981 | Ariola | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Pretenders, The | Single 7" |
|
ARE 20 | 1983 | Real Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Kinks, The | Single 7" |
|
ARIST 426 | 1981 | Arista | Solid | Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Manilow, Barry | Single 7" |
|
ARIST 429 | 1981 | Arista | Solid | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Parker (jr.), Ray | Single 7" |
|
Arist 580 | 1984 | Warner Bros. Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Meat Loaf | Single 7" |
|
ARIST 585 | 1984 | Arista | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
ARIST 640 | 1985 | Arista | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Manilow, Barry | Single 7" |
|
ARISTA 1 | 1974 | Arista | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 50 result(s) (351 - 400 of 1311 total)