Showing 11 result(s) (1301 - 1311 of 1311 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label![]() |
Centre | Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adams, Bryan | Single 7" |
|
AM 812 | 1991 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Jones, Quincy | Single 7" |
|
AMS 8140 | 1981 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| De Burgh, Chris | Single 7" |
|
AM 331 | 1986 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Adams, Bryan | Single 7" |
|
M 224 | 1984 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Jackson, Janet | Single 7" |
|
USA 663 | 1989 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Del Amitri | Single 7" |
|
395 385 2 | 1992 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Del Amitri | Single 7" |
|
AM 536 | 1990 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Police, The | Single 7" |
|
AMS 8194 | 1981 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sting | Single 7" |
|
AM 580 | 1990 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Supertramp | Single 7" |
|
AMS 7427 | 1979 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | A&M Company Sleeve (Black & Yellow) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Emotions, The | Single 7" |
|
430 | 1963 | 20th Century fox | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 11 result(s) (1301 - 1311 of 1311 total)