Showing 12 result(s) (1301 - 1312 of 1312 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year![]() |
Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Platters, The | Single 7" |
|
B 45-689 | 1956 | Mercury | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Mercury Company Red And White Swirls | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Haley, Bill And His Comets | EP | Rock Around The Clock |
|
OE 9250 | 1955 | Brunswick | Jukebox (Un-Dinked) Tri | Near Mint | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
| Johnston Brothers, The | Single 7" |
|
45-F10608 | 1955 | Decca | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | Decca Company (50's/60's) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sinatra, Frank | EP | Young At Heart |
|
EAP1-571 | 1954 | Capitol | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
| Bee Gees | Single 7" |
|
2058 255 A | 0 | Polydor | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Polydor Company (Red) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Boone, Pat | EP | Friendly Persuasion |
|
RE-D 1068 | 0 | London | Jukebox (Un-Dinked) Tri | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
| Charles, Ray | Single 7" |
|
POP 1202 | 0 | HMV | Jukebox (Un-Dinked) Round | Near Mint | Black | None | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dido | Single 7" |
|
0 | Arista | Solid | Near Mint | White | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Dinning, Mark | Single 7" |
|
K 12845 | 0 | MGM | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | MGM Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Pure Hell | Single 7" |
|
GSX 002 | 0 | Sphinx | Solid | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Presley, Elvis | Single 7" |
|
45N 1150 | 0 | RCA | Jukebox (Original Smooth Round | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Thomas, Ruddy | Single 7" |
|
0 | Taxi | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 12 result(s) (1301 - 1312 of 1312 total)