Showing 10 result(s) (51 - 60 of 60 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve![]() |
Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ryan, Barry (With The Majority) | Single 7" |
|
MGM 1442 | 1968 | MGM | Solid | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Preston, Johnny | Single 7" |
|
45-AMT 1079 | 1960 | Mercury | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sam The Sham And The Pharaohs | Single 7" |
|
KGC 183 | 1967 | MGM | Dinked With Replaceable Centre | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Brown, James | Single 7" |
|
2093-006 | 1971 | Mojo | Jukebox (Original Smooth Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| James, Tommy & The Shondells | Single 7" |
|
MM 567 | 1968 | Major Minor | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sam The Sham And The Pharohs | Single 7" |
|
K13581 | 1966 | MGM | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Nash, Johnny | Single 7" |
|
MM 586 | 1968 | Major Minor | Jukebox (Dinked) | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Ross, Diana | Single 7" |
|
TMG 1195 | 1980 | Motown | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Ross, Diana | Single 7" |
|
TMG 1210 | 1980 | Motown | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Jackson, Michael | Single 7" |
|
TMG 1342 | 1984 | Motown | Solid | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 10 result(s) (51 - 60 of 60 total)