Showing 10 result(s) (51 - 60 of 60 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre![]() |
Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ross, Diana | Single 7" |
|
TMG 1210 | 1980 | Motown | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Ross, Diana | Single 7" |
|
TMG 1202 | 1980 | Motown | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Dinning, Mark | Single 7" |
|
K 12845 | 0 | MGM | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | MGM Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Alisha's Attic | Single 7" |
|
BIEM/MCPS | 1998 | Mercury | Jukebox (Original Smooth Round | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Brown, James | Single 7" |
|
2093-006 | 1971 | Mojo | Jukebox (Original Smooth Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Transvision Vamp | Single 7" |
|
TVV 3 | 1988 | MCA | Jukebox (Original Smooth Round | Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sam The Sham And The Pharohs | Single 7" |
|
K13581 | 1966 | MGM | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wilson, Jackie | Single 7" |
|
BAG 2 | 1967 | MCA | Jukebox (Dinked) | Very Good | Black | MCA Company Black | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Nash, Johnny | Single 7" |
|
MM 586 | 1968 | Major Minor | Jukebox (Dinked) | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sam The Sham And The Pharaohs | Single 7" |
|
KGC 183 | 1967 | MGM | Dinked With Replaceable Centre | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 10 result(s) (51 - 60 of 60 total)