Showing 8 result(s) (1351 - 1358 of 1358 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve![]() |
Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Beatles, The | Single 7" |
|
S7-17488-A | 0 | Capitol | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Green | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
Re-Pressing | ![]() |
|
| Carlos, Walter | Single 7" |
|
K 16145 | 1971 | Warner Bros. Records | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Emotions, The | Single 7" |
|
430 | 1963 | 20th Century fox | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Fleetwood Mac | Single 7" |
|
57-3145 | 1968 | Blue Horizon | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Herman's Hermits | Single 7" |
|
R | 1965 | Parlophone | Jukebox (Un-Dinked) Round | Fair | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hollies, The | Single 7" |
|
R 5602 | 1967 | Parlophone | Solid | Fair | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Brown, Joe | Single 7" |
|
7N.35005 | 1961 | Piccadilly | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Blondie | Single 7" |
|
CHS 2320 | 1979 | Chrysalis | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Paper | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 8 result(s) (1351 - 1358 of 1358 total)