Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo![]() |
Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
AT.4035 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Starr, Ringo | Single 7" |
|
R 5898 | 1971 | Apple | Solid | Very Good | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Stylistics, The | Single 7" |
|
6105 015 | 1972 | AVCO | Solid | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degrees, The | Single 7" |
|
ARO 154 | 1979 | Arola | Solid | Excellent | Black | Arola Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degrees, The | Single 7" |
|
ARO 141 | 1978 | Arola | Solid | Excellent | Gold | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degrees, The | Single 7" |
|
AR0 141 | 1978 | Ariola | Solid | Very Good + | Blue | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings | Single 7" |
|
7YCE 21722 | 1973 | Apple | Jukebox (Dinked) | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings, Paul McCartney And | Single 7" |
|
R 5997 | 1974 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings, Paul McCartney And | Single 7" |
|
R 5993 | 1973 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hopkin, Mary | Single 7" |
|
APPLE 26 | 1970 | Apple | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Redding, Otis | Single 7" |
|
226001 | 1969 | ATCO | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Manilow, Barry | Single 7" |
|
ARISTA 1 | 1974 | Arista | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Manilow, Barry | Single 7" |
|
ARIST 429 | 1981 | Arista | Solid | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Del Amitri | Single 7" |
|
395 385 2 | 1992 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Del Amitri | Single 7" |
|
AM 536 | 1990 | A&M Records | Solid | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Franklin, Aretha & Houston, Whitney | Single 7" |
|
112545 | 1989 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Led Zeppelin | Single 7" |
|
2018 | Atlantic | Solid | Mint | Yellow | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
RIS 1 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
RIS 31 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
109 793 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
AR0 130 | 1978 | Ariola | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
ARO 183 | 1979 | Ariola | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
ARO 202 | 1979 | Ariola | Solid | Very Good | Black | Ariola Company Sleeve (Black/White) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sting | Single 7" |
|
AM 580 | 1990 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Supertramp | Single 7" |
|
AMS 7427 | 1979 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | A&M Company Sleeve (Black & Yellow) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)