Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre | Condition | Surface | Sleeve![]() |
Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Led Zeppelin | Single 7" |
|
2018 | Atlantic | Solid | Mint | Yellow | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
||
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
74321 | 1983 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
74321 146147 | 1993 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
RIS 1 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
RIS 31 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
111-613 | 1988 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Houston, Whitney | Single 7" |
|
109 793 | 1987 | Arista | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Police, The | Single 7" |
|
AMS 8194 | 1981 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Eagles, The | Single 7" |
|
E-45555 | 1978 | Asylum Records | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
Unknown | ![]() |
|
| Sting | Single 7" |
|
AM 580 | 1990 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
AT.4069 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Fair | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
At.4047 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
AT.4035 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Eagles, The | Single 7" |
|
K 13079 | 1977 | Asylum Records | Solid | Excellent | Black | Asylum Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degrees, The | Single 7" |
|
ARO 154 | 1979 | Arola | Solid | Excellent | Black | Arola Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
ARO 202 | 1979 | Ariola | Solid | Very Good | Black | Ariola Company Sleeve (Black/White) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5786 | 1969 | Apple | Solid | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5814 | 1969 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5777 | 1969 | Apple | Solid | Very Good + | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hopkin, Mary | Single 7" |
|
APPLE 2 | 1968 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Harrison, George | Single 7" |
|
R 5884 | 1970 | Apple | Solid | Very Good + | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Starr, Ringo | Single 7" |
|
R 5898 | 1971 | Apple | Solid | Very Good | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings | Single 7" |
|
7YCE 21722 | 1973 | Apple | Jukebox (Dinked) | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Herman's Hermits | Single 7" |
|
4022 | 1964 | abkco | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Abkco Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Supertramp | Single 7" |
|
AMS 7427 | 1979 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | A&M Company Sleeve (Black & Yellow) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)