Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)
| Artist | Format | Title | Tracks | Code | Year | Label | Centre![]() |
Condition | Surface | Sleeve | Demo | Stereo | Reissue | Pressing | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sting | Single 7" |
|
AM 580 | 1990 | A&M Records | Solid | Very Good | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Supertramp | Single 7" |
|
AMS 7427 | 1979 | A&M Records | Solid | Very Good + | Black | A&M Company Sleeve (Black & Yellow) | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5814 | 1969 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hopkin, Mary | Single 7" |
|
APPLE 2 | 1968 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Lennon, John | Single 7" |
|
R 6009 | 1971 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Lennon, John | Single 7" |
|
R 6009 | 1971 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Plastic Ono Band, The | Single 7" |
|
R 5970 | 1971 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
AT.4069 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Fair | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
At.4047 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sonny And Cher | Single 7" |
|
AT.4035 | 1965 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | Atlantic Company Sleeve Red & White | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings, Paul McCartney And | Single 7" |
|
R 5997 | 1974 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings, Paul McCartney And | Single 7" |
|
R 5993 | 1973 | Apple | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Hyland, Brian | Single 7" |
|
ABC 4059 | 1962 | ABC Records | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Sledge, Percy | Single 7" |
|
584001 | 1966 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Manilow, Barry | Single 7" |
|
ARISTA 1 | 1974 | Arista | Jukebox (Un-Dinked) Round | Very Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Detroit Emeralds, The | Single 7" |
|
K 10945 | 1977 | Atlantic | Jukebox (Un-Dinked) Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
AR0 130 | 1978 | Ariola | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Three Degree, The | Single 7" |
|
ARO 183 | 1979 | Ariola | Jukebox (Un-Dinked) Round | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Drifters, The | Single 7" |
|
ATL 70.031 | 1960 | Atlantic | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Herman's Hermits | Single 7" |
|
4022 | 1964 | abkco | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Abkco Company Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Redding, Otis | Single 7" |
|
226001 | 1969 | ATCO | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Eagles, The | Single 7" |
|
E-45555 | 1978 | Asylum Records | Jukebox (Original Smooth Round | Excellent | Black | Picture Sleeve | ![]() |
![]() |
![]() |
Unknown | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5786 | 1969 | Apple | Jukebox (Dinked) | Very Good | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
Second | ![]() |
|
| Beatles, The | Single 7" |
|
R 5722 | 1968 | Apple | Jukebox (Dinked) | Good + | Black | White Card | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
|
| Wings | Single 7" |
|
7YCE 21722 | 1973 | Apple | Jukebox (Dinked) | Excellent | Black | Apple Company | ![]() |
![]() |
![]() |
First | ![]() |
Showing 25 result(s) (51 - 75 of 75 total)